Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

17 серпня 2023 року секретар Романівської селищної ради Юрій Чумаченко спільно із представниками керівництва ГУ ДСНС України у Житомирській області здійснили огляд стану готовності депо ГО "Добровільна пожежна команда  смт.Биківка". Огляд здійснено з метою  отримання пожежного автомобіля, який планують передати для роботи добровільного пожежної команди від ГУ ДСНС України.

12:52 17.08.2023

До уваги молоді Житомирщини! Долучайтеся до Всеукраїнського конкурсу творчих робіт

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення yмoв для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення ïї участі у формуванні та реалізації державної політики i державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві, оголошуть Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі — Конкурс), що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

15:06 16.08.2023

Інформаційні матеріали!

І. Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

15:03 16.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ НЕ МОЖЕМО ПРОСТО ПОЇХАТИ, БО ТУТ НАШ ДІМ, НАША ЗЕМЛЯ, — НАТАЛІЯ З ТРИФОНІВКИ. ВІДЕО

Саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити  повернення до нормального життя мешканців Трифонівки, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

17:02 14.08.2023