Новини / Повідомлення

Морська піхота запрошує добровольців на контрактну службу

Міністерство оборони України проводить мотиваційну інформаційну кампанію  щодо мобілізаційної кампанії та залучення громадян на військову службу за контрактом до  підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

16:02 18.01.2024

Прозорість та підзвітність: посилюємо антикорупційний напрямок

При Житомирській районній військовій адміністрації створено робочу групу з питань протидії корупції «Прозорість та підзвітність». Відповідне розпорядження 15 січня 2024 року підписав начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк.

14:42 17.01.2024

День Соборності України

З метою відзначення Дня Соборності України, який відзначається щорічно 22 січня відповідно до указу Президента України від 21 січня 1999 року № 42/99 та проведення відповідної інформаційної кампанії до Дня Соборності України, на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики було виготовлено ряд інформаційних матеріалів, а саме: - відеоролики різного хронометражу, які можна завантажити за посиланням https://f.io/2dpWXbrd - макети зовнішньої реклами різних форматів, які можна завантажити за посиланням https://drive.google.com/file/d/1WcmopcM7kfyFzYshF0gTxOKN-a-GZgs/view?usp=sharing

11:25 17.01.2024

#ТиЯк?: Потіївська, Оліївська та Харитонівська громади пройшли свою «Стежину ментального здоров’я»

Тривожність, стреси, страх, розгубленість... На жаль, такий стан душі став звичним явищем у нинішній неспокійний для кожного українця час. В межах інтерактивного івенту «Стежка ментального здоров’я», що охопив усі громади Житомирського району, у Потіївській зосередилися саме на темі психологічної допомоги при стресі. Інформаційно-просвітницьку бесіду з елементами тренінгу провела з освітянами місцевої гімназії психолог Оксана Симончук.

12:35 12.01.2024

Допомогти своєму ментальному здоров’ю і не «розсипатися» під час війни

В умовах воєнного стану, коли людей почасти охоплюють почуття розгубленості, емоційного виснаження, зниження стресостійкості, навички підтримки себе і один одного стають життєвою необхідністю.

12:34 12.01.2024

Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

11:43 10.01.2024