Романівська селищна рада оголошує про наявність вакантних посад

Дата: 16.03.2023 12:24

Відповідно до пункту 2 частини першої та частини другої статті 23 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частини п’ятої та абзацу другого частини сьомої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Романівська селищна рада оголошує про наявність вакантних посад (до призначення на ці посади переможців конкурсів, але не довше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану), з  посадовим окладом згідно штатного розпису:

головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності Романівської селищної ради.

Вимоги до кандидата на посаду:  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, а саме: архітектури та містобудування; будівництва та цивільної інженерії; геодезії та землеустрою; гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водної технології. Стаж роботи за фахом не менше 3 років.

провідного спеціаліста гуманітарного відділу Романівської селищної ради

Вимоги до кандидата на посаду :  повна вища освіта, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3 років, досвід роботи у галузі культури та туризму.

державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Романівської селищної ради.

Вимоги до кандидата на посаду  державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Романівської селищної ради:  повна вища освіта, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3 років.

Також, усі кандидати на посади мають вільно володіти комп'ютерною технікою та державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

Для довідок: смт. Романів, вул. С.Лялевича, 2, приміщення адмінбудинку селищної ради, каб.311, телефон 2-31-25.