Про присвоєння адресного номеру гаражу та земельній ділянці

Дата: 05.10.2021 15:54

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВИТЯГ З Р І Ш Е Н Н Я

Від  30 грудня 2020 року  №  8          смт Романів

Про присвоєння адресного номеру гаражу

та земельній ділянці

Розглянувши заяву громадянина гр. Розвадовської Наталії Леонідівни від 24.12.2020 року , відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В :

1.Присвоїти земельній ділянці, площею 0,01 га, (кадастровий номер 1821455100:05:023:0261), що знаходяться у власності гр. Розвадовської Наталії Леонідівни адресний  номер: 3-Г, вул. Небесної сотні,  смт Романів, Житомирська область, Житомирський район.

2.Присвоїти на гараж, технічний паспорт інв. справа № б/н від 15.12.2020 року  адресний номер 3-Г № 8  за Розвадовською Наталією Леонідівною.

3. Виконавчий апарат Романівської селищної ради не заперечує проти оформлення права власності Розвадовській Н.Л. на гараж № 8 за адресою смт Романів, вул. Небесної сотні, 3-Г.

4. Рекомендувати заявнику звернутися до суб’єктів державної реєстрації прав для внесення відповідних змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в порядку, визначеному законодавством.

Селищний голова                                        Володимир САВЧЕНКО