A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Романівська селищна рада
Житомирська область, Житомирський район

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК  ПРАЦІВНИКІВ АПАРАТУ, СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ РОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.09.2021 16:35
Кількість переглядів: 68

 

 ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

 ПРАЦІВНИКІВ АПАРАТУ, СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

РОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

Посада

                   П.І.Б. 

№ тел. робочий/ електронна адреса

№ тел.  мобільний

1

2

3

4

Селищний голова

Савченко Володимир Володимирович

Romaniv_volodimir@ukr.net

096-954-44-31

 

 

Приймальня (діловод)

Сімакевич Наталія Дмитрівна

2-31-25

068-052-74-49

Перший заступник селищного голови

Рибак Володимир Миколайович

rubak_volodumur@ukr.net

097-446-59-66

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

 

 

Секретар ради

Чумаченко Юрій Миколайович

5821505@ukr.net

067-582-15-05

Керуюча справами виконавчого комітету

Іванюк Інна Володимирівна

 

097-594-13-24

 

Приймальня (діловод)

Рогацька Тетяна Василівна

 

096-016-42-19

 

e.mail:       Romaniv_sel.r@i.ua         Romaniv_sr@ukr.net

 

 

 

 

 

 

СТАРОСТИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

Старостинський округ

ПІБ старости

Мобільний телефон

Биківський

смт Биківка, с.Товща, с.Сарнівка

Романчук

Олександр Анатолійович

097-437-86-94

cacna13081983@gmail.com

Булдичівський

с.Булдичів, с.Шевченка

Руденко

Ярослав Олександрович

098-853-38-02

buldychiv_sr@i.ua

Вільшанський

с.Вільха, с.Мала Токарівка

Колотюк

Петро Якович

067-161-05-49

vilha_sr@i.ua

Врублівський

с.Врублівка, с.Корчівка

Якимчук

Тетяна Володимирівна

097-803-58-71

vrublivka_sr@i.ua

Годиський

с.Годиха, с.Межирічка, с.Микільськ

Фещенко

Анатолій Іванович

097-979-32-54

lusak1405@ukr.net

Гордіївський

с.Гордіївка

Войцехівська Олена Володимирівна

097-489-62-16

gordiyivka_sr@i.ua

Камінський

с.Камінь, с.Химрич

Гринчук

Любов Анатоліївна

098-799-12-87

 

Ольшанський

с.Ольшанка, с.Улянівка, с.Цеберка, с.Бубни, с.Нивна, с.Голубин, с.Яблунівка

Голумбйовський

Вадим Павлович

067-866-35-90

olschankastar@gmail.com

Прутівський

с.Прутівка, с.Білки, с.Костянтинівка, с.Жовтий Брід, с.Новохатки, с.Новопрутівка

Гирук

Олег Михайлович

067-698-05-19

oprutivka@gmail.com

Романівський

с.Романівка, с.Разіне, с.Хижинці, с.Мані

Жовтун

Олександр Леонідович

067-405-29-73

 

Соболівський

с.Соболівка, с.Вила

Моравська

Ірина Едуардівна

096-252-06-60

sobolivka_sr@i.ua

Старочуднівськогутянський

с.Старочуднівська Гута, с.Сульжинівка

Кліменчук

Світлана Володимирівна

098-106-15-02

svitlanaklimencuk@ukr.net

Червонохатківський

с.Червоні Хатки, с.Залужне

Окаєвич

Галина Павлівна

096-746-33-49

ChervoniHatky_sr@i.ua

Ягодинський       

с.Ягодинка, с.Лісна Рудня, с.Борятин, с.Іванівщина

 

 

Ясногородський

с.Ясногород, с.Монастирок, с.Синява, с.Садки, с.Гвіздярня, с.Тевеліївка

Свиридюк Лариса Алімівна

098-818-55-52

romaniv_rada@ukr.net

               

 

ВІДДІЛ З ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ          

orgviddil_rom@ukr.net

 

Начальник відділу

Мирончук Катерина Вікторівна

 

068-647-37-59

Головний спеціаліст

Герасимова Ольга Миколаївна

 

068-546-78-81

Головний спеціаліст

Мілінчук Ірина Володимирівна

 

068-759-3686

Провідний спеціаліст

Миколаєнко Любов Валеріївна

 

068-278-68-42

 

ВІДДІЛ ЮРИДИЧНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ

Начальник відділу

Крижанівська

Світлана Іванівна

Svitlana­_5103@ukr.net

097-592-62-12

Головний спеціаліст

Григоришина Людмила Леонідівна

 

067-792-35-35

Провідний спеціаліст

Бондар Сергій Феліксович

 

096-504-68-89

Головний спеціаліст

 

 

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ      

vira_viza@ukr.net

 

Посада

ПІБ

Номер телефону

 

Начальник відділу освіти

Гаврилова Оксана Леонідівна

097-471-65-32

Юристконсульт

Нечипорук Марина Олександрівна

096-738-67-11

Секретар-діловод

Лисак Анастасія Сергіївна

096-059-31-71

Головні спеціалісти

 

 

Ренчківська Ірина Анатоліївна

097-443-43-97

 

Медлярська Тетяна Вацлавівна

097-877-15-37

 

Пушненко Світлана Віталіївна

096-737-29-30

 

Провідні спеціалісти:

Соловська Світлана Олегівна

067-335-56-69

 

Спеціаліст I категорії

Ліхова Людмила Василівна

097-883-44-88

Головний бухгалтер

Ткачук Зінаїда Андріївна

098-593-01-35

068-938-51-55

Заступник головного  бух.

Павлик Наталя Леонідівна

097-979-49-66

Головний економіст

Ніколаєва Тетяна Кирилівна

096-325-75-25

Бухгалтерія

Романчук Валентина Сергіївна

096-128-57-00

Крилас  Катерина Леонідівна

098-459-12-09

Мусійчук Галина Григорівна

067-784-11-79

Лопоха Надія Янківна

096-246-02-31

Стрельчук Марина Іванівна

068-039-74-31

Коцюбинська Тамара Никанорівна

096-727-34-08

Данилюк Лариса Володимирівна

096-725-96-20

Горецька Лариса Григорівна

068-513-53-31

Весельська Зоя Олександрівна

097-090-87-19

Шпонарська Олена Казимирівна

068-010-64-33

Ткачук Олександр Володимирович

096-325-27-71

 

 

Годун Лілія Йосипівна

068-026-36-23

Водій

Кадлубовський Станіслав Демянович

0962175323

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  ssms_romaniv@ukr.net

 

Начальник відділу

Кучинська Тетяна Вікторівна

 

096-361-55-95

 

Головний спеціаліст

Ковальчук Людмила Йосипівна

 

098-991-37-59

Головний спеціаліст

П’ясківський Олександр Вікторович

 

098-915-47-19

 

Головний бухгалтер

Ліхова Тетяна Григорівна

 

098-289-40-95

 

Бухгалтер

Бондарчук Катерина Василівна

 

068-010-64-23

 

Барчак Олена Миколаївна

 

 

 

 

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

viddilszromaniv@ukr.net

 

Начальник відділу

Мельник Валентина Станіславівна

 

098-910-39-36

Головний спеціаліст

Зелюнко Оксана Всеволодівна

 

096-604-17-80

Провідний спеціаліст

Захарченко Катерина Василівна

 

097-610-55-56

Провідний спеціаліст

Тимбуровська Ольга Петрівна

 

096-117-01-47

 

 

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ЕКОЛОГІЇ

zv.romaniv@ukr.net

 

Начальник відділу

Мазуркевич Валерій Цезарович

 

097-345-91-27

Головний спеціаліст

Лещенко Олексій Павлович

 

097-204-00-00

Провідний спеціаліст

Данилюк Микола Миколайович

 

068-519-91-14

Спеціаліст І категорії

Волосожар Юрій Леонідович

 

097-876-34-50

Головний спеціаліст

Шкуратенюк Ірина Володимирівна

 

097-479-95-24

Спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Начальник відділу

Скакун Ірина Вікторівна

romaniv_bud@i.ua

097-565-83-15

Головний спеціаліст

Мошонець Валентина Феофанівна

 

097-522-48-10

Провідний спеціаліст

Овчінніков Сергій Анатолійович

ovchinnikov1967@ukr.net

096-970-83-73

Головний   категорії

Фещенко Віктор Григорович

romaniv_jkg@i.ua

068-045-75-07

 

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Начальник відділу

Зінчук Надія Анатоліївна

 

097-266-41-03

Головний спеціаліст

Самчук Олена Анатоліївна

 

096-357-43-08

Спеціаліст І категорії

Гудзь Калина Миколаївна

 

098-205-50-28

Спеціаліст ІІ категорії

Бережницька Валентина Василівна

 

096-493-32-08

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ 

 romnepovnolitni@ukr.net

 

Начальник служби

Данилевич Валентина Іванівна

 

067-150-07-60

Головний спеціаліст

Батюх Марія Зіновіївна

 

097-830-92-60

Провідний спеціаліст

Канчура Тетяна Олександрівна

 

098-703-48-91

 

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦНАП) ekonomrda_rom@ukr.net

 

Начальник центру

Горбатюк Наталія Володимирівна

 

096-211-34-37

Головний спеціаліст

Волтарніст Ольга Миколаївна

 

097-210-27-64

Державний реєстратор

Карпов Олег Володимирович

 

097-245-50-61

Державний реєстратор

Харковина Алла Іванівна

 

067-169-73-82

Адміністратор

Горбатюк Оксана Вікторівна

 

097-890-16-19

Адміністратор

Пославська Оксана Вікторівна

 

097-895-97-35

Спеціаліст І категорії

Сапарова Віра Петрівна

 

067-157-57-70

Діловод

Томчевська Наталія Андріївна

 

097-284-96-78

 

ФІНАНСОВЕ  УПРАВЛІННЯ

rfu_romaniv@ukr.net

 

Начальник управління

Горобець Наталія Аркадіївна

067-743-68-44

Заступник начальника управління, начальник бюджетного відділу

Янчук

Лариса Всеволодівна

096-533-01-63

Начальник відділу доходів, економічного розвитку та інвестицій

Кондратюк

Наталія Володимирівна

097-345-91-26

Головний спеціаліст відділу доходів, економічного розвитку та інвестицій

Ремша Ліна Олександрівна

097-544-02-80

Головний спеціаліст відділу доходів, економічного розвитку та інвестицій

Сімінська Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст-бухгалтер бюджетного відділу

Полюшкевич Тетяна Леонідівна

098-396-43-98

Головний спеціаліст бюджетного відділу

Малявська

Галина Володимирівна

068-763-74-15

Головний спеціаліст бюджетного відділу

Шаповалова

Валентина Володимирівна

067-131-42-81

 

 

Комунальна установа по експлуатації адмінбудівлі Романівської селищної ради та благоустрою смт Романів

 

Директор

Залевський

Вадим Анатолійович

 

096-756-83-87

Черговий

Гнатюк

Андрій Олексійович

 

2-24-42

067-369-88-68

Черговий

Шаповалов Василь Васильович

 

098-518-22-02

Черговий

Томчевський

Олександр Васильович

 

098-596-31-01

 

Черговий

Клочко

Олександр Іванович

 

 

097-284-98-34

Завгосп

Охота Олександр Анатолійович

 

067-421-76-38

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь