ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 18.03.2021 12:02
Кількість переглядів: 51

Вітаємо з ювілейним днем народження депутата Романівської селищної ради, головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Олександра Миколайовича Галяса

Шановний Олександре Миколайовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас із ювілейним днем   народження!
 Для кожного з нас День народження – це гарний   привід,  щоб оцінити пройдений шлях, намітити для   себя нові горизонти. Вам, шановний ювіляре, є що   згадати і є чим по праву пишатися.

Талант, високий професіоналізм, компетентність та   енергійність – ось ті риси, які зробили Вас   авторитетною, шанованою і впізнаваною людиною   не   лише на теренах Романівського району, а й   області.

Висловлюємо щире захоплення Вашими успіхами на   медичній та державотворчій ниві, дякуємо за активну   участь у розвитку галузі охорони здоров’я Романівського краю та високо цінуємо Вашу всебічну підтримку колег.

Нехай Ваше життя буде сповнене яскравими враженнями, кожен день приносить приємні теплі зустрічі, а робота відкривається новими цікавими гранями, хай Вас незмінно супроводжує успіх в усіх Ваших справах і починаннях.